Rajd Rodzin

Fundacja Rodzina w Służbie Człowieka pragnie zaprosić w dniu 11.06.2022r. na RAJD RODZIN, który w tym roku odbędzie się pod hasłem „RODZINNE HISTORYJE”.

START (trasa do wyboru):

1. Kocierz Basie – Potrójna: Szlak Żółtych Gwiazdek lub Biało Czerwonej Wstążki – 1 godz.
  2. Przełęcz Kocierska (parking przy hotelu Kocierz) – Potrójna: szlak czerwony – 1godz. 20min
  3. Rzyki Praciaki (parking stacji narciarskiej Czarny Groń), dalej ścieżką pod kolejką krzesełkową do szlaku czerwonego – Potrójna: szlak czerwony w kierunku Przełęczy Kocierskiej – 1 godz. 15 min.
  4. Targanice (parking za kościołem) – Potrójna:  szlak żółty przez Jawornicę – 2 godz. 15 min.

META: POTRÓJNA 883 m n.p.m. punkt widokowy – godz. 11:00

W PROGRAMIE: msza święta, uwielbienie Pana, niespodzianki, zabawy i konkursy z nagrodami, ognisko (prosimy o zabranie kiełbasek)

Udział nie wymaga zapisów.

KONTAKT: tel. 511380403, e-mail: fundacja@fundacjarsc.pl

Recent Comments