MOŻESZ JAK POMÓC?

RSC

Jak możesz pomóc Fundacji RSC?

Możesz nam pomóc w następujący sposób!

Jeżeli jesteś chętny do pomocy Fundacji RSC sprawdź jedną z poniższych opcji lub skontaktuj się z osobą odpowiedzialną za koordynację pracy Fundacji RSC. Każdy może pomóc! Liczą się dobre chęci i gotowość do współpracy 😉

Close up of boy hands holding a red heart shape. Top view of child hands showing small red heart. High angle view of kid hands holding a heart-shaped stone at home, symbol of love and care.

Jeżeli chcesz nam pomóc finansowo możesz przesłać swoją darowiznę na numer konta: PKO SA 40 1240 4881 1111 0010 7220 4499 z dopiskiem: „Pomoc Fundacji RSC”.

Ewentualnie możesz wesprzeć jeden z prowadzonych przez nas projektów.

Jeżeli chcesz podzielić się dobrem z innymi możesz przekazać nam swój 1% podatku.

Możesz także dołączyć do naszego zespołu w charakterze:

• wolontariusza
  • ambasadora
  • inwestowa
  • wstawienika

W każdej innej sprawie prosimy o kontakt ze specjalistą ds. Relacji z Darczyńcami – kierownikiem działu fundrisingu – Fundacji RSC.

logo-rsc-1200-white

tel: