RSC

Przekaż nam 1,5% swojego podatku

Od 2019 roku posiadamy status Organizacji Pożytku Publicznego. Przekazując nam 1,5% swojego podatku wspierasz nasze działania na rzecz małżeństwa i rodziny. Środki, które trafią do nas dzięki Tobie pomogą nam w odnawianiu i wzmacnianiu więzi małżeńskich poprzez:

• działalność formacyjno- edukacyjną (warsztaty, rekolekcje, kursy formacyjne)
  • budowę Schroniska Duchowego „Arka” (Centrum Medytacji Franciszkańskiej
  • budowę Centrum Współpracy z Rodziną

Jak rozliczyć PIT 2022?

Zapoznaj się ze sposobami w jaki sposób możesz przekazać nam swój 1,5% podatku za rok 2022.

Kompletne linki do rozliczeń przez stronę  e-pity.pl  będą dodane w najbliższym czasie.

Worried senior man with tax documents at home

Jeśli sam wypełniasz swoje zeznanie lub zatwierdzasz je na stronie Ministerstwa: podatki.gov.pl i wskazałeś numer KRS innej organizacji, Twoje zeznanie będzie automatycznie uzupełnione o jej numer KRS. Możesz nic nie zmieniać i ponownie wesprzeć tę samą organizację lub wybrać opcję „Zmieniam organizację” i wpisać nowy numer KRS dowolnie wybranej przez Ciebie Organizacji OPP. Jeśli chciałbyś tym razem wesprzeć Fundację RSC:

Wpisz KRS Fundacji RSC:0000659244

Cel szczegółowy: MISJA RYCHWAŁD

Rubryki do przekazania 1,5% naszej organizacji znajdziesz w:

PIT 28: część O i P pozycje nr 175-179
PIT 36: część S i T pozycje nr 498-502
PIT 36L: część O i P pozycje nr 163-167
PIT 37: część K i L pozycje nr 136-140
PIT 38: część J i K pozycje nr 64-68
PIT 39: część H i I pozycje nr 48-52

PIT CFC: część G i H pozycje nr 46-50

Jeśli rozliczasz się sam możesz skorzystać ze strony e-pity.pl klikając w poniższy link.

Dzięki temu KRS naszej Fundacji pojawi się w Twoim zeznaniu podatkowym automatycznie.

Jeśli jesteś emerytem lub rencistą wystarczy, że wypełnisz i wyślesz lub złożysz w urzędzie skarbowym właściwym według miejsca zamieszkania deklarację PIT OP. Gotowy druk znajdziesz pod linkiem:

Lub pobierz gotowy plik